Boromeum residence ***

Check-in

od 14.00 do 21.00

Check-out

od 2.00 do 11.00

Pokoje

Residence nabízí tři typy apartmánů. Všechny apartmány jsou vybaveny plnohodnotnou kuchyní včetně spotřebičů (lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, odsavač par, dřez), kuchyňského nádobí a dalších nezbytností pro přípravu jídla. Dále je v každém apartmánu koupelna s toaletou. Double apart­mán je jednolůžkový apartmán, kde je spaní řešeno přímo v pokoji formou dvoulůžka. V obý­va­cím pokoji najdete pohodlnou pohovku, konferenční stolek, jídelní stůl a židle, televizi a satelitní přijímač. V kaž­dém apartmánu je možné použít Wi-Fi s vysokorychlostním internetem, případně připojení na internet pomocí standardního LAN kabelu.

Služby

Úklidové služby, praní a žehlení prádla, vysokorychlostní internet, parkování u hotelu zdarma (nutná rezervace). Součástí objektu je vinárna, kavárna a restaurace Tandoor.

Poloha

Apartmány jsou situovány v historickém centru Hradci Králové v památkově chráněném objektu.

Cesta do kongresového centra Aldis

Hotel je od kongresového centra vzdálen 1 km (3 minuty autem nebo 12 minut pěší chůzí). Lze využít i MHD. Z autobusové zastávky Adalbertinum jeďte linkou č. 15 do stanice Kongresové centrum Aldis. Cesta by měla zabrat zhruba 7 minut.

Adresa

Špitalská 183, Hradec Králové
www.boromeum.cz