Hotel Tereziánský dvůr ****

Check-in

od 14.00 do 24.00

Check-out

do 10:00

Pokoje

Nově otevřený designový hotel nabízí celkem 80 plně klimatizovaných pokojů v elegantní kombinaci červené, černé, zlaté a bílé barvy. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny nejmodernějšími LCD te­le­vi­zemi, telefonem, vysokorychlostním připojením k internetu, minibarem a bezpečnostní schrán­kou včetně moderního zámkového kartového systému.

Služby

Hotelový komplex poskytne svým hostům prostornou restauraci, dva bary, kavárnu a velkou vyhlídkovou terasu po téměř celém obvodu restaurace. Dále je možné využít wellness služeb (bazén, vířivka, sauna, masáže) umístněných v přízemí hlavní budovy. Pro hotelové hosty jsou zajištěny kryté parkovací plochy.

Poloha

Hotel se nachází v klidné části města v bezprostředním sousedství historického centra Hradce Králové. Ulice, kde se hotel nachází, patří do turistického okruhu zvaného „Pevnost“ z období baroka, kde jsou do dnešních dní zachovány pozůstatky historických hradeb.

Cesta do kongresového centra Aldis

Hotel je od kongresového centra vzdálen 1,5 km (4 minuty autem nebo 24 minut pěší chůzí). Lze využít i MHD. Z autobusové zastávky Stará nemocnice, která je od hotelu vzdálená cca 6 minut, jeďte linkou č. 7 do stanice Muzeum. Kongresové centrum se následně nachází 360 metrů chůze po nábřeží. Cesta by měla zabrat zhruba 16 minut.

Adresa

Jana Koziny 336, Hradec Králové
www.hotelterezianskydvur.com