Hotel Černigov ***

Check-in

od 14.00

Check-out

do 10.00

Pokoje

Hotel nabízí ubytování ve 225 pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny SAT TV, Wi-Fi připojením, telefonem a koupelnou s vanou či sprchovým koutem. Na vyžádání je možné zajistit přistýlku.

Služby

Zdarma Wi-Fi ve veřejných prostorách a pokojích, parkování za poplatek, recepce 24/7, směnárna, bezpečností schránky v recepci, concierge a sekretářské služby, praní a žehlení prádla, masáže na objednání, sauna a další

Poloha

Nachází se v bezprostřední blízkosti vlakového a autobusového nádraží a zároveň v pěší vzdálenosti od historického centra města Hradec Králové. Využít můžete ku příkladu prohlídky s průvodcem, výstupem na Bílou věž apod. Dále v dostupné vzdálenosti možnost aktivního trávení volného času (tenis, golf, aquacentrum, cyklistika, bowling, výletní plavby, hvězdárna a planetárium).

Cesta do kongresového centra Aldis

Hotel je od kongresového centra vzdálen 1,9 km (4 minuty autem nebo 28 minut pěší chůzí). Lze využít i MHD. Z autobusové zastávky Hradec Králové, Hlavní nádraží (od hotelu vzdálena cca 4 minuty) jeďte linkou č. 15 do stanice Kongresové centrum Aldis. Cesta by měla zabrat zhruba 13 minut.

Adresa

Riegrovo náměstí 1494, Hradec Králové
www.hotelcernigovhradeckralove.com