Hotel Nové Adalbertinum ***

Check-in

od 14.00 do 21.00

Check-out

do 11.00

Pokoje

Hotel nabízí ubytování ve 34 pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou, TV, telefonem a Wi-Fi připojením.

Služby

Pro hotelové hosty je určeno menší parkoviště na uzavřeném nádvoří za poplatek (nutná rezervace). Parkovat se dá také před hotelem na Velkém náměstí nebo v parkovacím domě. Provoz recepce 24 hodin a Wi-Fi připojení v celém hotelu. Dále je v hotelu k dispozici Salon Rejlová, který poskytuje komplexní služby v oblasti péče o tělo.

Poloha

Hotel se nachází v historickém centru Hradce Králové na Velkém náměstí v prostorách barokní třípatrové budovy. Okolí hotelu poskytuje rozmanité možnosti trávení volného času např. Klicperovo divadlo, Filharmonie Hradec Králové, Muzeum Východních Čech, Galerie Moderního umění, wellness centrum s koupalištěm Flošna, Městské lázně, tenisové a squashové centrum. Součástí náměstí je velké množství kaváren, barů, restaurací a tanečních klubů. Město je dále vyhlášeno svým velkým množstvím pohodlných cyklostezek.

Cesta do kongresového centra Aldis

Hotel je od kongresového centra vzdálen 1,1 km (3 minuty autem nebo 15 minut pěší chůzí). Lze využít i MHD. Z autobusové zastávky Adalbertinum, která je od hotelu vzdálená cca 7 minut, jeďte linkou č. 15 do stanice Kongresové centrum Aldis. Cesta by měla zabrat zhruba 10 minut.

Adresa

Velké náměstí 32, Hradec Králové
www.noveadalbertinum.cz